Festyn „JESIEŃ KURDWANÓW 2017”

25 lat spółdzielni Kurdwanow Nowy festyn 2017

Festyn „JESIEŃ KURDWANÓW 2017”

Obchodząca w tym roku jubileusz 25-lecia Spółdzielnia Mieszkaniowa „Ku

rdwanów Nowy”, pomysłodawca i gospodarz corocznego Festynu „Jesień Kurdwanów”, serdecznie zaprasza i zachęca do udziału w tym wydarzeniu zorganizowanym W d

niach 2 – 3 września już po raz 24

W sobotę 2 września na boiskach „Orlika” przy ul. Bujaka 15 o godz. 10.00 rozpoczną się turnieje piłki nożnej (kat. do lat 13), a o godz. 16.00 spotkają się miłośnicy psów rasy mieszanej na ich XIV wystawie i konkursie pt. „4 łapy”, połączonych ze zbiórką karmy dla podopiecznych ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie. Po południu, o godz. 17.00, na „Orliku” zgodnie z wieloletnią tradycją rozpocznie się mecz piłkarskich drużyn oldbojów: Kurdwanów vs KS „Orzeł”.

W niedzielę 3 września na terenie kurdwanowskiego parku nastąpi część artystyczna 24. Festynu, którego wydarzeniem będzie koncert gwiazdy wieczoru – piosenkarki URSZULI. Wcześniej na estradzie swoje wielkie szlagiery przypomni popularny i lubiany zespół” Bayer Full „ wystąpi Orkiestra Reprezentacyjna Miasta i Gminy Myślenice, a Roberto Zucaro zaśpiewa wielkie włoskie przeboje. Zatańczy i zaśpiewa również młodzież z podgórskich domów kultury. Na estradzie odbędą się też konkursy z atrakcyjnymi nagrodami: „25 lat Spółdzielni Mieszkaniowej Kurdwanów Nowy” i „Internet – ile o nim wiesz”.

Na uczestników Festynu w niedzielę na terenie parku będą oczekiwać już od godz. 10.00 liczne atrakcje: bogate w oryginalne urządzenia wesołe miasteczko, stoiska gastronomiczne i handlowe.

Do tradycji niedzielnego programu festynu „Jesieni Kurdwanów” należy znana prawie od jej początku akcja krwiodawstwa, prowadzona w specjalnym autokarze PCK przez Hutniczy Klub Honorowych Dawców Krwi, oraz bieg na trasie Mini Maratonu (XI edycja). Festyn jak zawsze zakończy o godz. 21.30 oczekiwany przez uczestników pokaz ogni sztucznych.

ZAPRASZAMY!

redakcja kurdwanow.pl